Haberler

BU YIL DA ALDIĞIMIZ ÖDÜLLERLE SEKTÖRE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ!

Türkiye'nin seçkin finans kuruluşarından biri olan Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nden ve dünyanın saygın finans dergilerinden "En İyi Portföy Yönetimi Şirketi" dahil toplam sekiz ödül aldık.

07.12.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY GENEL MÜDÜRÜ EMİR ALPAY, TSPB VE TKYD VİZYON TOPLANTISINA KATILDI!

19 - 20 Ekim tarihleri arasında “TSPB ve TKYD Vizyon Toplantısı”na katılan Genel Müdürümüz Emir Alpay, “Portföy Yönetim Sektörü ve Yeni Trendler” panelinde konuşmacı olarak yer aldı ve fon sepeti fonlarımızdan bahsetti.

27.11.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY GENEL MÜDÜRÜ EMİR ALPAY'IN CAPİTAL DERGİSİ RÖPORTAJI!

Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay, Capital dergisinin yeni sayısında piyasa ve sektör gelişmeleri ile Yapı Kredi Portföy'ün önümüzdeki dönem stratejilerinden bahsetti.

07.11.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY GENEL MÜDÜRÜ EMİR ALPAY, DÜNYA GAZETESİNİN BUGÜNKÜ SAYISINDA YER ALDI!

Dünya Gazetesinin bugünkü sayısında, Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay’ın röportajı yer aldı.

06.11.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY, BEST BANKA&SİGORTA DERGİSİ’NİN YENİ SAYISINDA YER ALDI!

Best Banka&Sigorta dergisinin yeni sayısında, Dönemsel Ekonomik Göstergeler üzerine yer alan yazıda Yapı Kredi Portföy, Araştırma Bölüm Müdürümüz Ozan Gökler’in yazısı yer aldı.

16.10.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY GENEL MÜDÜRÜ EMİR ALPAY'IN PARA DERGİSİ RÖPORTAJI

Para Dergisinin bu haftaki sayısında, BES katılımcılarının fonlarını yönetmeleri üzerine yer alan yazıda Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay da yer aldı.

02.10.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY GENEL MÜDÜRÜ EMİR ALPAY'IN FORBES DERGİSİ RÖPORTAJI

Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay, Forbes dergisi Eylül sayısında piyasalar ve önerdiğimiz yatırım fonlarından bahsetti.

01.09.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY ÖNDERLİĞİNDE TOMURCUK VAKFI DOWN SENDROMLU&ZİHİNSEL ENGELLİ ÇOCUKLARDAN DANS VE PERKÜSYON GÖSTERİSİ!

Yapı Kredi Gönüllüleri çatısı altında Yapı Kredi Portföy Yönetimi önderliğinde Tomurcuk Vakfı down sendromlu&zihinsel engelli çocukları 22 Kasım Perşembe günü Genel Müdürlük binası konferans salonunda bizlere çok keyifli bir dans ve perküsyon gösterisi sundular.

23.11.2018 Detay

3 ULUSLARARASI ÖDÜL İLE EN İYİ PORTFÖY YÖNETİMİ ŞİRKETİ YAPI KREDİ!

"Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi” seçildik!

24.10.2018 Detay

ÖDÜLLER EMEKLİLİK FONU FÖNETİMİNE!

Yapı Kredi Portföy, hem global hem de yurtiçi arenada faaliyet gösteren kurumların değerlendirmeleri sonucunda 2 ödüle layık görüldü!

24.10.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY ULUSLARARASI ÜÇ ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

Yapı Kredi Portföy, uluslararası arenadaki başarılarına yenilerini ekledi.

11.09.2018 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY’E TSPB’DEN ÖDÜL

Yapı Kredi Portföy, TSPB 3. Sermaye Piyasaları Ödülleri'nde aldığı "Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri - 2017" ödülü ile üst üste 3. kez ödüllendirilmiş oldu.

26.04.2018 Detay

Yapı Kredi Portföy ile Geleceğe Sağlam Yatırım

Yapı Kredi Portföy ile Geleceğe Sağlam Yatırım

05.12.2017 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY’E İKİ FARKLI MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ

Yapı Kredi Portföy, “Portföy Yönetiminde Marka Mükemmeliyeti, Türkiye 2017” ve “Emeklilik Fonlarında Marka Mükemmeliyeti, Türkiye 2017" ödüllerinin sahibi oldu.

27.10.2017 Detay

14-15 Kasım 2017 “Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi”

Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli’nde düzenlenecektir.

22.09.2017 Detay

Yapı Kredi Portföy Yine Türkiye'nin En İyisi

Yapı Kredi Portföy, Global Banking and Finance Review tarafından iki ödüle layık görüldü.

18.07.2017 Detay

Yapı Kredi Portföy Hem Emeklilik Fonu Getirisinde Hem de Sosyal Sorumlukta Birinci

Yapı Kredi Portföy, bu sene ikincisi düzenlenen TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri’nde iki ödüle birden layık görüldü.

15.05.2017 Detay

Fitch Affirms Yapi Kredi Portfoy's FQRs and AMR

Fitch Ratings has affirmed Yapi Kredi Portfoy Yonetimi's Asset Manager Rating. It has also affirmed the Fund Quality Ratings of seven funds managed by Yapi Kredi. At the same time, Fitch has chosen to withdraw the ratings for commercial reasons.

08.08.2016 Detay

Koç İştirak ve Hisse Fonu İlanı

Koç Grubu hisse senetlerinden oluşmuş bir portföye yatırım yapan ve 17 yıldır kazandıran Yapı Kredi Portföy Koç İştirak ve Hisse Fonu, Yapı Kredi ile birlikte TEFAS üyesi tüm banka ve aracı kurum şubelerinde.

01.07.2016 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY 3 YILDIR “TÜRKİYE’NİN EN İYİ PORTFÖY YÖNETİMİ ŞİRKETİ”

Yapı Kredi Portföy, EMEA Finance Magazine tarafından "Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetimi Şirketi” seçildi.

27.04.2016 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY’E EN YÜKSEK GETİRİLİ EMEKLİLİK FONU ÖDÜLÜ

Yapı Kredi Portföy, bu yıl ilki gerçekleştirilen TSPB (Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği) Ödül Töreni’nde Portföy Yönetim Faaliyeti kategorisinde “Emeklilik Yatırım Fonu Yönetimi - 2015 En Yüksek Getiri” ödülünün sahibi oldu.

26.04.2016 Detay

Yapı Kredi Portföy'ün Yönettiği 7 Fonun Kallite Notu Fitch Ratings Tarafından Belirlendi

Yapı Kredi Portföy'ün Yönettiği 7 Fonun Kallite Notu Fitch Ratings Tarafından Belirlendi

09.11.2015 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY 2015 YILI İÇERİSİNDE 7. KEZ “TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ” SEÇİLDİ

Yapı Kredi Portföy’ün portföy yönetimi alanındaki başarısını bu kez de International Finance Magazine teyit etti.

09.11.2015 Detay

Fitch, Yapı Kredi Portföy’ün en yüksek notunu bir kez daha teyit etti!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Yapı Kredi Portföy’ün en yüksek not olan Highest Standards (tur) derecesini bir kez daha onayladı. Portföy yönetimi alanında global standartlarda en yüksek derecelendirmeyi ifade eden Highest Standards’ın 2015 yılında bir kez daha teyid edilmesi, Yapı Kredi Portföy’ün sektördeki iyi yapılandırılmış ve genişleyen satış ağının, artarak çeşitlenen hizmet ve müşteri yapısının bir yansıması olarak değerlendiriliyor.

19.06.2015 Detay

Yapı Kredi Portföy 4. kez “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi” seçildi

Yapı Kredi Portföy’ün portföy yönetimi alanındaki başarısını bu kez Global Banking and Finance Review teyit etti. Yapı Kredi Portföy yine “Türkiye’nin en iyi portföy yönetim şirketi” seçildi. Yapı Kredi Portföy, dünyanın önde gelen prestijli ve bağımsız yayın kuruluşlarından Global Banking and Finance Review tarafından “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi” seçildi. Geçtiğimiz aylarda da finans dünyasının önemli yayın kuruluşları EMEA Finance Magazine, World Finance Magazine ve International Finance Magazine tarafından yine aynı ödüle layık görülen Yapı Kredi Portföy’ün başarısı böylelikle dördüncü kez uluslararası bir kuruluş tarafından onaylanmış oldu.

30.12.2014 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY’ÜN YÖNETTİĞİ 7 FONUN KALİTE NOTU FITCH RATINGS TARAFINDAN TEYİT EDİLDİ

Türkiye’de ilk kez yatırım ve emeklilik fonlarında uluslararası derecelendirmeye sahip olan Yapı Kredi Portföy’ün, yöneticisi olduğu üç bireysel emeklilik ve dört yatırım fonunun almış olduğu ”Güçlü” ve “İyi”notları, Fitch Ratings tarafından tekrar tescil edildi.

01.11.2014 Detay

YAPI KREDİ PORTFÖY BİR KEZ DAHA “TÜRKİYE’NİN EN İYİ PORTFÖY YÖNETİMİ ŞİRKETİ” SEÇİLDİ

Yapı Kredi Portföy ‘ün portföy yönetimi alanındaki başarısı uluslararası prestijli yayın kuruluşlarının ödülleriyle taçlanmaya devam ediyor. Yapı Kredi Portföy, Avrupa’nın önde gelen prestijli ve bağımsız yayın kuruluşlarından World Finance Magazine tarafından “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi” seçildi. Yapı Kredi Portföy geçtiğimiz aylarda benzer bir ödüle yine finans dünyasının önemli ve bağımsız yayın kuruluşlarından biri olan EMEA Finance Magazine tarafından layık görülmüştü. Uluslararası derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings tarafından verilen en yüksek notu bu yıl bir kez daha teyit edilen Yapı Kredi Portföy, bu ödüllerde ise yatırım performansı, pazar payı, yönetilen portföy büyüklüğü, sektöründeki lider konumu, risk yönetimi ve yatırım süreçlerindeki başarısı gibi çeşitli kriterlere göre değerlendirilerek ödüle hak kazandı.

30.09.2014 Detay

Fitch’ten en yüksek not yine Yapı Kredi Portföy’e!

Dünyanın önde gelen derecelendirme kuruluşlarından Fitch Ratings, Yapı Kredi Portföy’ün en yüksek not olan Highest Standards(tur) Portföy Yöneticisi derecesini bir kez daha teyit etti. Portföy yönetimi alanında global standartlarda en yüksek derecelendirme notunu ifade eden Highest Standards(tur), Yapı Kredi Portföy’ün sektördeki öncü konumu ve deneyimi, artan pazar payı, yatırım performansındaki sürekliliği risk yönetimi ve teknolojik altyapısı ile 2013 yılı sonunda tarihi yüksek seviyeye ulaşan portföy hacmi dikkate alınarak verildi.

02.06.2014 Detay

Yapı Kredi Portföy Ödüle Doymuyor

Yapı Kredi Portföy ‘ün portföy yönetimi alanındaki başarısı uluslararası prestijli yayın kuruluşlarının ödülleriyle taçlanmaya devam ediyor. Yapı Kredi Portföy, Dünya’nın önde gelen prestijli ve bağımsız yayın kuruluşlarından International Finance Magazine tarafından “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi” seçildi.

30.05.2014 Detay

Türkiye'nin En İyisi Yapı Kredi Portföy!

Yapı Kredi Portföy, finans dünyasının önemli ve bağımsız yayın kuruluşlarından biri olan EMEA Finance Magazine tarafından düzenlenen Europe Banking Awards 2013 ödüllerinde “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi” seçildi. Geçtiğimiz sene uluslararası derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings tarafından en yüksek portföy yönetim notunu alan Yapı Kredi Portföy, bu ödüllerde ise yatırım performansı, pazar payı, yönetilen portföy büyüklüğü, sektöründeki lider konumu, risk yönetimi ve yatırım süreçlerindeki başarısı gibi çeşitli kriterlere göre değerlendirilerek ödüle hak kazandı.

29.05.2014 Detay

FITCH’TEN EN YÜKSEK NOT YİNE YAPI KREDİ

Dünyanın önde gelen derecelendirme kuruluşlarından Fitch Ratings, Yapı Kredi Portföy’ün en yüksek not olan Highest Standards(tur) Portföy Yöneticisi derecesini bir kez daha teyit etti. Portföy yönetimi alanında global standartlarda en yüksek derecelendirme notunu ifade eden Highest Standards(tur), Yapı Kredi Portföy’ün sektördeki öncü konumu ve deneyimi, artan pazar payı, yatırım performansındaki sürekliliği risk yönetimi ve teknolojik altyapısı ile 2013 yılı sonunda tarihi yüksek seviyeye ulaşan portföy hacmi dikkate alınarak verildi.

28.05.2014 Detay

Para Dergisi Yapı Kredi Portföy'e Tam Not!

26.05.2014 Detay

Dünya Gazetesi : Yapı Kredi Portföy'e Tam Not!

05.05.2014 Detay

Emir Alpay : " Yapı Kredi Portföy'de büyümde iddialı." Ekonomist Röportaj 26.01.2014

26.01.2014 Detay